سبد خرید

تاریخچه و سوابق

 

سایت Latinbooks.ir متعلق به انتشارات Arad\FarhangNama (آراد/فرهنگ نما) میباشد که صاحب امتیاز این انتشارات نیز آقای بهنام فلاح طریقی میباشد.

ما در فروشگاه آنلاین خود کتاب های زبان های مختلف و همچنین در قسمتی از سایت کتابهای کمک درسی نظام جدید تمام مقاطع  را قرار داده و در مورد آنها توضیحاتی قرار داده تا زبان آموزان و دانش آموزان بتوانند کتاب مورد نیاز خود را به صورت آنلاین انتخاب کنند و با صرفه جویی در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و کتاب را درب منزل تحویل گیرند.

فروشگاه آنلاین ما به

Writing a research proposal is not an easy thing to do. There are tons of things that you should think about when writing a research proposal. Some of the things which you have to be mindful about include the accuracy of the data, your budget, the information that you will need persuasive speech to collect, along with the technicality of this project. Since You Would like to get a proposal it is better that you will be able to write a good proposal, that you follow these simple hints:

زبان آموزان و دانش آموزان عزیز این اجازه را میدهد تا آنها بتوانند کتاب های مورد نظر خود را جستجو کرده و تمام اطلاعاتی را که در مورد کتاب خود میخواهند کسب کنند و پس از آن اگر کتاب مورد رضایت آنها قرار گرفت کتاب را به صورت آنلاین سفارش داده و با دو روش تحویل در درب منزل و یا تحویل حضوری کتاب را دریافت کنند.

انتشارات ما سالیان سال با ارائه خدمات در مرکز کتابفروشی های تهران یعنی انقلاب مورد اعتماد بسیاری از مشتریان عزیز میباشد که این امر باعث افتخار و سربلندی ما میباشد.

هدف ما از راه اندازی فروشگاه آنلاین این میباشد که بتوانیم به امید خدا وسعت ارائه خدمات خود را از شهر تهران بیشتر کرده و بتوانیم کتاب را مستقیم و با قیمتی کاملا مناسب به ارباب رجوع برسانیم.

هدف دیگر نیز این است که همشهریان عزیز تهرانی بتوانند کتاب های مورد نیاز خود را در درب منزل خود تحویل بگیرند.

شما مشتریان عزیز اگر کتاب خاصی مدنظر خود ندارید و بخواهید با تحقیق کتابی مناسب در آن زمینه که میخواهید تهیه بفرمایید میتوانید با خواندن توضیحات کتاب کتابی که باب میل خود میباشد را پیدا و تهیه کنید.

 

کانال تلگرام:t.me/Latinboooks

همچنین شما میتوانید خرید خود را به طور حضوری یا تلفنی انجام دهید.

فروشگاه 1:میدان انقلاب-بین خیابان منیری جاوید و خیابان 12 فروردین-پلاک 1344 فروشگاه فلاح

تلفن: 66177104-021

فروشگاه 2:میدان انقلاب-ضلع جنوب شرقی-پلاک 15 فروشگاه گلزار

تلفن:66484278-021

دفتر مرکزی:انقلاب-خیابان روانمهر-بین خیابان فخررازی و خیابان دانشگاه-پلاک 73 طبقه سوم

تلفن:66499194-021     66499088-021

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.