پرفروش‌ترین رمان‌های خارجی (1)

Rate this post

کتاب پیدایم کن Find Me اثر Andre Aciman

کتاب پیدایم کن اثر آندره سیمن است و برای اولین بار در سال 2019 منتشر شد. این کتاب زندگی ساموئل پرلمن به همراه پسرش الیو پرلمن و الیور را روایت می‌کند و سه بخش دارد و هر بخش از آن از دید یکی از شخصیت‌ها روایت می‌شود. برای خرید اینترنتی این کتاب جذاب بر روی «این لینک» کلیک کنید و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب سرزمین موعود A Promised Land اثر Barack Obama

کسی نیست که باراک اوباما؛ رییس جمهور اسبق آمریکا را نشناسد. او پس از 8 سال ریاست جمهوری خود تصمیم گرفت برخی از خاطرات خود را در کتابی گرد هم آورده و منتشر کند. این کتاب در سال 2020 منتشر شد و یکی از پرفروش‌ترین‌های نشر است. این کتاب در ابتدا به جزئیات تاریخ سیاسی وی در دوران جوانی و پیش از ورود به عرصه سیاست می‌پردازد و پس از آن بخش عمده‌ای از آن مربوط به دوران حضور او به عنوان سناتور  ایالتی مرتبط است، جایی که میشل اوباما همسرش نیز در کنار او حضور دارد. برای خرید اینترنتی این کتاب جذاب بر روی «این لینک» کلیک کنید و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب مردم معمولی Normal People اثر Sally Rooney

کتاب مردم معمولی یا آدم‌های معمولی از آن دسته از کتاب‌ها هست که جوایز بسیاری را از آن خود کرده است. از جایزه‌ی کاستا گرفته تا کتاب سال بریتانیا و فینالیست بودن در جوایز فولیو و بوکر! مردم معمولی داستان تفاوت بین کانل و ماریان را روایت می‌کند. کانل مردمی از طبقه کارگر است و ماریان، تنها اما ثروتمند است. این دو در تقلا برای ارتباط با هم هستند؛ گاهی موفق و گاهی دچار مشکل می‌شوند. مردم عادی تعمقی بر طبقه اجتماعی، تردید به خود، و عشق اول است. برای خرید اینترنتی این کتاب جذاب بر روی «این لینک» کلیک کنید و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب کلماتی که کاش میگفتم The Words I Wish I Said اثر Caitlin Kelly

کتاب کلماتی که کاش می‌گفتم (یا کاش بر زبان می‌آوردم) مجموعه‌ی اشعار کیتلین کلی؛ نویسنده‌ی جوان است که جزو برترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد و در دنیا نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. برای خرید اینترنتی این کتاب جذاب بر روی «این لینک» کلیک کنید و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

امین حسنی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.