پرفروش‌ترین رمان‌های خارجی (2)

Rate this post

کتاب پلی بوک The Playbook اثر Matt Kuhn و Barney Stinson

هر کس سریال How I Met Your Mother را دیده باشد با نویسنده‌ی این کتاب آشناست. در این کتاب بارنی استینسون راه‌های بامزه و عجیبی را برای به دست آوردن دل دختران به شما می‌گوید. از خواندن این کتاب به هیچ عنوان پشیمان نمی‌شوید. برای خرید اینترنتی این کتاب جذاب بر روی «این لینک» کلیک کنید و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب شیر و عسل Milk and Honey اثر Rupi Kaur

کتاب شیر و عسل مجموعه‌ای از اشعار و نوشته‌های روپی کائور است. روپی نویسنده‌ای دورگه است که نوشته‌هایش در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. این کتاب تا کنون به بیش از 30 زبان دنیا ترجمه شده و جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده است. برای خرید اینترنتی این کتاب جذاب بر روی «این لینک» کلیک کنید و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب مرا با نامت صدا کن Call Me By Your Name اثر Andre Aciman

کتاب مرا با نامت صدا کن داستان درام و رمانتیکی است که در آن یک پسر 17 ساله‌ی ایتالیایی با یک دانشور 24 ساله‌ی آمریکایی رابطه برقرار می‌کند. از روی همین کتاب فیلمی هم در سال 2017 ساخته شده است. برای خرید اینترنتی این کتاب جذاب بر روی «این لینک» کلیک کنید و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

کتاب The Bro Code اثر Matt Kuhn و Barney Stinson

کتاب کد برادری هم نوشته‌ بارنی استینسون است و در سال 2008 منتشر شد و به سرعت در لیست کتاب‌های پرفروش قرار گرفت. این کتاب نیز بر اساس سریال How I Met Your Mother نوشته شده است و جلد دوم کتاب Playbook است. مطمئنا اگر طرفدار بارنی و HIMYM هستید از خواندن این کتاب هم لذت می‌برید. برای خرید اینترنتی این کتاب جذاب بر روی «این لینک» کلیک کنید و کتاب را درب منزل تحویل بگیرید.

امین حسنی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.